Sztukateria i listwy

img_4-700x460_panorama
Do każdego rodzaju podłóg znajdziesz u nas nieskończoną ilość listew przypodłogowych – od tradycyjnych litych przez harmonijnie współgrające forniry, listwy laminowane i cokoły aluminiowe, listwy z polistyrenu ekstrudowanego ( idealne do malowania na dowolny kolor!) po modne i uniwersalne białe listwy na bazie MDF. W świecie sztukaterii zadziwi Cię mnogość wzorów i pomysłów na udoskonalenie najbardziej wymagającego wnętrza. Znajdziesz tu eleganckie gzymsy, naścienne profile i panele dekoracyjne, obudowy drzwiowe, frontony, rozety, a nawet kolumny. Innowacyjne i łatwe w montażu, wysokiej jakości profile architektoniczne są funkcjonalne i dopasują się do każdego projektu.

ORAC DECOR

ORAC DECOR to wysokiej jakości profile architektoniczne o szerokim zakresie wykorzystania w każdym wnętrzu. Innowacyjne, wysokiej jakości produkty są łatwe w montażu i dają nieskończone możliwości aranżacyjne. Nowoczesne rozwiązania dla listew przypodłogowych, profili oświetleniowych i multifunkcyjnych są niezwykle funkcjonalne. Trzy kolekcje LUXXUS, AXXENT oraz BASIXX bazują odpowiednio na wysokiej jakości i gęstości poliuretanie ( PUROTOUCH), ekstrudowanym i odpornym na uderzenia, dużej gęstości polistyrenem na bazie polimeru ( DUROPOLYMER) lub na ekstrudowanym lekkim polimerze opartym na średniej gęstości mieszance polistyrenu ( DUROFOAM).

W docenionej przez architektów i projektantów wnętrz ofercie ORAC DECOR znajdziesz dekoracje sufitowe, takie jak: gzymsy, rozety, kopuły, panele sufitowe oraz profile wielofunkcyjne. Część produktów może spełniać też funkcję elementów ściennych lub różnego rodzaju ozdób i dekoracji. Niektóre produkty są w wersji FLEX, co oznacza, iż można je wyginać na określonym odcinku. Większość listew przypodłogowych została tak zaprojektowana, aby w bezpieczny i elegancki sposób maskować przeszkadzające kable. Doskonale maskują łączenia podłóg ze ścianą, są łatwe w montażu a po pomalowaniu na dowolny kolor świetnie wkomponują się w kolorystykę każdego pomieszczenia.Profile wielofunkcyjne, proste i szybkie w montażu, są elementami wszechstronnego zastosowania. Użyj wyobraźni a stworzysz z nich nawet autorską konstrukcję boazerii – nowoczesnej i eleganckiej zarazem.

W ofercie Orac Decor znajdziesz także szereg rozwiązań w zakresie oświetlenia: gzymsy do oświetlenia pośredniego, specjalne wnęki oświetleniowe Xinnix, elementy do pełnych systemów oświetleniowych oraz kinkiety i i oprawy do oświetlenia wewnętrznego.

GALERIA PRODUKTÓW

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

1. Folder ORAC DECOR 2015

DZIURSKIP

Dbając o estetykę wystroju i chcąc nadać pomieszczeniom eleganckich konturów zastanów się nad doborem odpowiednich listew przypodłogowych. W ofercie firmy Dziurskip znajdziesz szeroką gamę produktów: od klasycznych, białych wzorów przez stonowane listwy drewniane aż po kolorowe listwy podświetlane. Wszystkie profile możesz zamówić w dowolnym kolorze z palety RAL i NCS. Największą popularnością cieszą się listwy na bazie MDF, w różnych wysokościach (od 50 do 150 mm) oraz modelach - zarówno klasycznych jak i bardziej nowoczesnych z ekskluzywnym frezem. W celu uzyskania niepowtarzalnej kompozycji istnieje możliwość połączenia ze sobą różnych modeli listew. Nowością w ofercie są listwy przypodłogowe z podświetleniem LED – taśmy mogą być mocowane na dole, środku oraz górze listwy.

GALERIA PRODUKTÓW

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

1. Folder DZIURSKIP

MEISTER

GALERIA PRODUKTÓW

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

1. Folder LISTWY PRZYPODŁOGOWE

Umów się na spotkanie. Napisz do nas albo zadzwoń 577 989 309, 33 819 30 18

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AM STUDIO A.Matejko, M.Matejko S.C., z siedzibą w Bielsku Białej, ul. Partyzantów 72 zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2016 poz.922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu rozpatrzenia zgłoszonej przeze mnie sprawy.

© 2020 | Projekt i wykonanie: Sikora IT Usługi Informatyczne www.maciejsikora.pl