Beton

img_4-700x460_panorama
Beton architektoniczny MORGAN & MӦLLER to materiał, który daje ogromne możliwości aranżacyjne. W stałej ofercie producent proponuje gotowe płyty (również 3D), meble do domu - także do łazienek i kuchni, na taras oraz ciekawe akcesoria dekoracyjne. Może wykonać najbardziej nawet szalony pomysł – realizuje także indywidualne zamówienia. W procesie produkcji wykorzystywane są specjalne metody natrysku oraz specjalne mieszanki, dzięki czemu elementy nie są tak ciężkie, jak mogłoby się wydawać, a zachowują przy tym jak najlepsze parametry wytrzymałościowe. Kształty, rozmiary, faktury a nawet kolory będą dla Ciebie idealnym narzędziem do stworzenia wyjątkowej przestrzeni.

PŁYTY

Aranżacja z wykorzystaniem płyt betonowych nada wnętrzu niepowtarzalny charakter. Łącz dowolnie faktury, kształty i kolory. Morgan&MӦller proponuje szereg możliwości do wyboru. Płyty występują standardowo w rozmiarach 60x60, 90x60, 60x120, w trzech rodzajach powierzchni:

 

W czterech kolorach ( plus kolory pod indywidualne zmówienia) płyt istnieje możliwość montażu w sposób widoczny – z otworami (GAP) lub pod niewidoczny montaż (PLAIN):

 
Możesz wybrać zaślepki kolorowe, betonowe lub metalowe ze stali szczotkowanej:

 
Proste rozwiązania nie są dla Ciebie? Nieszablonowo projektujesz także wnętrza? Spójrz na płyty CORNER! Po umieszczeniu w zagiętych rogach światła uzyskasz wyjątkowy efekt:

 
Jeśli szukasz ultranowoczesnej formy i chcesz stworzyć autorską dekorację to kolekcja SET jest właśnie dla Ciebie. Przestrzenny hexagon możesz dowolnie łączyć i tworzyć niepowtarzalne układy. Może zdecydujesz się na szaleństwo kolorów?

 
Z kolei przestrzenne dekory RolyPoly wprowadzą humor i zabawę do każdego wnętrza. Wybierz radosne kolory i stwórz unikalną kompozycję.

 
Beton architektoniczny łamie stereotypy – tworząc nowe wzory oszukuje ludzkie oko. Dekory 50’s to kolekcja płyt z trójwymiarowym dekorem. Natomiast PAPER CRUSH wygląda jak pognieciony papier – odpowiednio skomponowane elementy stworzą niepowtarzalną całość.

 

MEBLE

Można by odnieść wrażenie, że mebel z betonu będzie nieprzyjemny, chłodny w odbiorze i wprowadzi smutną szarość do pomieszczeń. Nic bardziej mylnego! Seria mebli Timeless firmy Morgan&MӦller łączy beton z naturalnymi, kolorowymi materiałami. Sofy, fotele, szezlongi oraz stolik kawowy łączony z drewnem jesionowym są nie tylko oryginalne ale przede wszystkim wygodne:

 
Kolekcja mebli Modular to z kolei minimalizm i oryginalność połączona z funkcjonalnością. Do wyboru spory wybór tapicerek – wełna, bawełna, alcantara, skóry naturalne:

 
Zaskakującym ale bardzo praktycznym pomysłem są meble betonowe w ogrodzie. W przeciwieństwie do mebli drewnianych czy plastikowych mogą pozostać całorocznym wyposażeniem.:

 
Dla wielbicieli minimalistycznego designu idealnym rozwiązaniem jest beton jako blat kuchenny, łazienkowy lub wyspa kuchenna. Producent produkuje także umywalki a nawet brodziki prysznicowe.

 
Ciekawym uzupełnieniem i niepowtarzalną dekoracją mieszkania i ogrodu okażą się akcesoria z betonu architektonicznego. Świeczniki, figury, literki, talerze i misy znajdziesz w tu w wielu kształtach i wielkościach. Donice betonowe, na kółkach lub bez, ozdobią taras i balkon ale mogą posłużyć także jako pojemniki na drobiazgi lub gazetnik

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

1. Folder MORGAN MӦLLER

Umów się na spotkanie. Napisz do nas albo zadzwoń 577 989 309, 33 819 30 18

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AM STUDIO A.Matejko, M.Matejko S.C., z siedzibą w Bielsku Białej, ul. Partyzantów 72 zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2016 poz.922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu rozpatrzenia zgłoszonej przeze mnie sprawy.

© 2020 | Projekt i wykonanie: Sikora IT Usługi Informatyczne www.maciejsikora.pl