O Firmie

A.M STUDIO - Tarasy i podłogi w Bielsku-Białej

O A.M. STUDIO w Bielsku-Białej

A.M. STUDIO to szeroki wybór materiałów najwyższej jakości, kompleksowa usługa montażu, fachowe doradztwo i profesjonalizm.

Nasz priorytet to wysoka jakość i szeroki wybór proponowanych materiałów oraz zapewnienie profesjonalnego montażu każdego z nich. Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta - każdy ma przecież inne wymagania, potrzeby i marzenia. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom, zadbać o Twój komfort i wygodę. Jesteśmy elastyczni, cierpliwi i zawsze gotowi na nowe wyzwania. Nasz Salon Ściany Tarasy i Podłogi w Bielsku-Białej to miejsce, w którym napijesz się dobrej kawy, zasięgniesz fachowej porady i dokonasz kompleksowych zakupów.

NASZ ZESPÓŁ

pic_5

WSPÓLNICY

Od lat pracujemy w branży podłóg i tarasów a teraz dostrzegliśmy nowe możliwości, poszerzyliśmy krąg zainteresowań o dekoracje ścienne i rozwijamy skrzydła. Niech nie zwiedzie Cię nasz młody wiek – doświadczenie zdobywaliśmy u najlepszych!

pic_5

EKIPA MONTAŻOWA

Dobry fachowiec to podstawa udanego remontu czy budowy a certyfikaty, narzędzia, odpowiednie materiały czasem nie wystarczą. Liczy się serce wkładane do najmniejszej nawet pracy nad projektem i niebywała precyzja. A to też mają nasi montażyści!

NASZE ATUTY

 • 1

  PROFESJONALIZM

  Profesjonalne podejście do Klienta, kompetentne przedstawienie najmniejszych nawet detali oferty i wykwalifikowana kadra montażystów to dla nas podstawy. Szkolimy się dla Ciebie, wciąż pogłębiamy naszą wiedzę i zdobywamy kolejne certyfikaty.

 • 2

  DOŚWIADCZENIE

  Za nami już niejedna inwestycja i niejeden Klient zadowolony z pięknej podłogi czy też komfortowego tarasu. Nauczeni doświadczeniem dbamy o najmniejszy szczegół i możesz nam zaufać - wiemy czego potrzebujesz. Czasem nawet lepiej niż Ty sam...

 • 3

  KOMPLEKSOWOŚĆ

  A.M.STUDIO powstało z szacunku dla cennego czasu Inwestora. W jednym miejscu możesz zakupić materiały dla poszczególnych składowych aranżacji wnętrza i zamówić usługę montażu. To my czekamy na Ciebie a nie Ty czekasz na nasz wolny termin.

 • 4

  JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

  Precyzyjnie dobieramy materiały do naszej oferty. Proponujemy sprawdzone produkty, które posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Sprzeciwiamy się tymczasowym rozwiązaniom i stawiamy na najwyższą jakość, ale nie zawsze w najwyższej cenie.

© 2020 | Projekt i wykonanie: Sikora IT Usługi Informatyczne www.maciejsikora.pl